Sony K65S38B.UKA 65" 4K BRAVIA 3 HDR Google TV
*On Sale until 14 May 2026
Prices incl. VAT excluding shipping costs
Agency
Delivery in 2-3 Days
  • 5 Year Warranty (upon registration)
  • AI Powered
  • Crystal Clear Dialogue
  • Google Assistant with Voice Control
  • SON-K65S38B.UKA
  • 909 mm
  • 1452 mm
  • 334 mm
Additional Services
More Info
More Info
  Overview Sony's K65S38B.UKA 4K Google TV is a top tier entertainment solution for... more
Product information "Sony K65S38B.UKA 65" 4K BRAVIA 3 HDR Google TV"
Overview
Stunning Visuals and Immersive Audio
Smart Features and Connectivity
Optimised for Gaming
Design
The minimalist black design and VESA mount compatibility make it a stylish and versatile addition to any living space. The 65 inch screen with LED backlight technology offers a stunning display, perfect for any viewing environment.
Additional Features
Screen Size (inches): 65
TV Features: 4K, Bluetooth, HDR, Smart TV, USB Playback, USB Record, Voice Assistant
4K: Yes
Screen Resolution: 4K UHD (2160p)
Smart TV: Yes
Colour: Black
Related links to "Sony K65S38B.UKA 65" 4K BRAVIA 3 HDR Google TV"