iGenix DF0029BL 29" Tower Fan
iGenix DF0029BL 29" Tower Fan
  3 Speed settings Oscillation function 40W power Overheat protection Rubber grip feet
Similar products:
Signature S115 9" White Desk Fan
  • 2 Speed Settings
  • Oscillating Neck
  • Desk Fan
Dyson AM07 Cool™ Tower Fan
Dyson AM07 Cool™ Tower Fan
  • Air Multiplier™ Tech
  • Quiet Mark
  • Sleep Timer
  • Magnetic Remote Control
iGenix DF1610 16" 3 Speeds White Desk Fan
  • 2 Year Warranty (via registration)
  • 3 Speed Settings
  • Oscillation Function
  • Adjustable Tilt Angle
iGenix DF9010 9" Desk Fan
iGenix DF9010 9" Desk Fan
  9 Inch Desk Fan 2 Speed In White. Oscillating Action Option 35W Motor
Fine Elements COL1251GE 12" Oscillating White Desk Fan
Fine Elements COL1251GE 12" Oscillating White...
  • 3 Speed Settings
  • Oscillating Head
  • 12" Table Fan
Fine Elements 16" Pedestal White Fan